OPEL COMBO C Cargo 1.5 DTH L2H1 2.4t Enjoy Start&Stop (3 személyes) hosszított. mo-i. 1.tulaj!
2 999 000 Ft
+ÁFA
Hirdetés azonosító: 3v2zuw
- dízel
- 2019
- 1 499 cm³
- 131 LE
- 221 000 km
Autó Néro Kelenföld Kft.
1112 Budapest, XI. Budaörsi út 159/B ? km-reTérkép megnyitása ›
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
(+36) 20/99XXXXX
- dízel
- 2019
- 1 499 cm³
- 131 LE
- 221 000 km
- 3v2zuw
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
Ha érdekli a kishaszonjármű, hívja az eladót!
(+36) 20/99XXXXX
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Jármű ára: | 2 999 000 Ft + 27% ÁFA, bruttó: 3 808 730 Ft |
| EUR ár: | € 8 229 + 27% ÁFA, bruttó: € 10 451 |
| EUR árfolyam: | 1 € = 364,44 Ft |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Alap- és állapotadatok | |
|---|---|
| Kialakítás: | zárt (önhordó karosszéria) |
| Kivitel: | furgon |
| Gyártási év: | 2019 |
| Első forgalomba helyezés: | Magyarország, 2019. október |
| Jármű jellege: | használt |
| Állapot: | normál |
| Hozzáférhetőség: | azonnal elvihető |
| Kilométeróra állása: | 221 000 km |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok: | érvényes magyar okmányokkal |
| Érvényes műszaki: | 2027. október |
| Körny.véd. besorolás: | Euro 6 |
| Teljesítmény-adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag: | dízel |
| Teljesítmény: | 96 kW (131 LE) |
| Hengerűrtartalom: | 1 499 cm³ |
| Hengerek száma: | 4 db |
| Motor kialakítása: | soros álló |
| Tömeg- és vontatási adatok | |
|---|---|
| Saját tömeg: | 1 430 kg |
| Össztömeg: | 2 400 kg |
| Hajtáslánc | |
|---|---|
| Hajtott kerekek: | első kerék |
| Váltó: | manuális/kézi |
| Fokozatok száma: | 6 fokozat |
| Beltér adatai | |
|---|---|
| Klíma: | digitális kétzónás klíma |
| Ülések száma: | 3 db |
| Kültér adatai | |
|---|---|
| Ajtók száma: | 4 ajtó |
| Jármű színe: | fehér |
| Gumiabroncsok | |
|---|---|
| Nyárigumi mérete: | 185/65 R15 |
| Hátsó nyárigumi: | 185/65 R15 |
Utastér
légzsákok
- vezetőoldali légzsák
vezetőülés
- ülésmagasság-állítás
- ülésfűtés
Felszereltségek, extrák
- térelválasztó
- elektromos ablak elöl
- színezett szélvédő
- motorosan behajló tükör
- fűthető külső tükör
- ködfényszóró
- le-fel állítható kormány
- szervokormány
- tempomat
- tolatóradar
- fedélzeti számítógép
- ASR (kipörgésgátló)
- centrálzár
- indításgátló (immobiliser)
- riasztó
- CD-s autórádió
- szervizkönyv
- első tulajdonostól
- autóbeszámítás
- nemdohányzó
Leírás
kiírt árban 1 év garanciával, teherbírás: 970 kg, dönthető válaszfalrész hosszú tárgyak szállítására, téli-nyári gumigarnitúra, bőr multikormány, sávelhagyás jelző, kormányfűtés, parkradar, elektromos kézifék, esőszenzor, automata fényszóró kapcsolás, visszagurulás gátló, AUX, USB, Bluetooth Szervíz információk a dokumentum fülön találhatóak! / AUTÓ NÉRO KELENFÖLD Kft / 20 éves kereskedésünk a XI kerületben, a GAZDAGRÉTI ÚT - BUDAÖRSI ÚT torkolatától 50m-re, a Budaörsi út gazdagréti lakótelep alatti, egyirányú szakaszán található / A hirdetett adatok változó paraméterűek lehetnek. Érdeklődjön telefonon, látogasson el hozzánk! Az adatok tájékoztató jellegűek, a fenti tájékoztatás nem minősül a polgári törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény szerinti ajánlatnak, így nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem. Az eladás jogát a gépkocsira történő foglaló-szerződés megkötéséig fenntartjuk. Készpénzes vétel, értékesítés, lízing: forint (fix) konstrukcióval. Eredetvizsgálat, biztosítás kötés, értékbecslés, autóbeszámítás. Mozgáskorlátozott UTALVÁNY beszámítása (a gépkocsi 5 éves koráig, 102/2011. VI. 29. Kormányrendelet szerint) Várjuk autókereskedésünkben!
Telefonszám: (telefonszám mutatása)
Feltöltött dokumentumok
Autó Néro Kelenföld Kft. telefonszáma
(+36) 20/99XXXXX
Elérhetőségek
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
Telefonszám megmutatása ›
1112 Budapest, XI. Budaörsi út 159/B
Térkép
Nyitvatartás
| máj. 01. | zárva |
| hétfő | 09:00-17:30 |
| kedd | 09:00-17:30 |
| szerda | 09:00-17:30 |
| csütörtök | 09:00-17:30 |
| péntek | 09:00-17:30 |
| szombat | zárva |
| vasárnap | zárva |
