FORD TRANSIT Tourneo Custom 2.0 TDCi 320 L1H1 Trend
6 999 000 Ft
+ÁFA
Kérje Széchenyi Lízing MAX+ konstrukcióra!
Széchenyi Lízing MAX+
Vállalkozásoknak
Hirdetés azonosító: r2rvf9
- dízel
- 2021
- 1 995 cm³
- 131 LE
- 150 000 km
Autó Néro Kelenföld Kft.
1112 Budapest, XI. Budaörsi út 159/B ? km-reTérkép megnyitása ›
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
(+36) 20/99XXXXX
- dízel
- 2021
- 1 995 cm³
- 131 LE
- 150 000 km
- r2rvf9
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
Ha érdekli a kishaszonjármű, hívja az eladót!
(+36) 20/99XXXXX
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Jármű ára: | 6 999 000 Ft + 27% ÁFA, bruttó: 8 888 730 Ft |
| EUR ár: | € 19 121 + 27% ÁFA, bruttó: € 24 283 |
| EUR árfolyam: | 1 € = 366,04 Ft |
| Finanszírozás: | 30%-tól elvihető |
| Alap- és állapotadatok | |
|---|---|
| Kialakítás: | zárt (önhordó karosszéria) |
| Kivitel: | furgon |
| Gyártási év: | 2021 |
| Első forgalomba helyezés: | Románia, 2021. szeptember |
| Jármű jellege: | használt |
| Állapot: | normál |
| Kilométeróra állása: | 150 000 km |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok: | érvényes magyar okmányokkal |
| Érvényes műszaki: | 2026. augusztus |
| Teljesítmény-adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag: | dízel |
| Teljesítmény: | 96 kW (131 LE) |
| Hengerűrtartalom: | 1 995 cm³ |
| Tömeg- és vontatási adatok | |
|---|---|
| Saját tömeg: | 2 206 kg |
| Össztömeg: | 3 200 kg |
| Hajtáslánc | |
|---|---|
| Hajtott kerekek: | első kerék |
| Beltér adatai | |
|---|---|
| Klíma: | manuális klíma |
| Ülések száma: | 6 db |
| Kültér adatai | |
|---|---|
| Ajtók száma: | 4 ajtó |
| Jármű színe: | fehér |
| Fényszóró rendszere: | xenon |
Utastér
légzsákok
- vezetőoldali légzsák
- utasoldali légzsák
- kikapcsolható utasoldali légzsák
- függönylégzsák
első utasülés
- ISOFIX
vezetőülés
- ülésmagasság-állítás
- ülésfűtés
Felszereltségek, extrák
- térelválasztó
- elektromos ablak elöl
- színezett szélvédő
- motorosan behajló tükör
- fűthető külső tükör
- ködfényszóró
- le-fel állítható kormány
- szervokormány
- tempomat
- tolatóradar
- fedélzeti számítógép
- ASR (kipörgésgátló)
- centrálzár
- indításgátló (immobiliser)
- szervizkönyv
- első tulajdonostól
- autóbeszámítás
- nemdohányzó
Leírás
kiírt árban 1 év garanciával, teherbírás: 994 kg, rádió, USB, Bluetooth, visszagurulás gátló, sötétített üvegek, visszagurulás gátló, parkradar elöl-hátul, bőr multikormány, teljes szervízmúlt Szervíz információk a dokumentum fülön találhatóak! / AUTÓ NÉRO KELENFÖLD Kft / 20 éves kereskedésünk a XI kerületben, a GAZDAGRÉTI ÚT - BUDAÖRSI ÚT torkolatától 50m-re, a Budaörsi út gazdagréti lakótelep alatti, egyirányú szakaszán található / A hirdetett adatok változó paraméterűek lehetnek. Érdeklődjön telefonon, látogasson el hozzánk! Az adatok tájékoztató jellegűek, a fenti tájékoztatás nem minősül a polgári törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény szerinti ajánlatnak, így nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem. Az eladás jogát a gépkocsira történő foglaló-szerződés megkötéséig fenntartjuk. Készpénzes vétel, értékesítés, lízing: forint (fix) konstrukcióval. Eredetvizsgálat, biztosítás kötés, értékbecslés, autóbeszámítás. Mozgáskorlátozott UTALVÁNY beszámítása (a gépkocsi 5 éves koráig, 102/2011. VI. 29. Kormányrendelet szerint) Várjuk autókereskedésünkben!
Telefonszám: (telefonszám mutatása)
Feltöltött dokumentumok
Autó Néro Kelenföld Kft. telefonszáma
(+36) 20/99XXXXX
Elérhetőségek
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
Telefonszám megmutatása ›
1112 Budapest, XI. Budaörsi út 159/B
Térkép
Nyitvatartás
| máj. 01. | zárva |
| hétfő | 09:00-17:30 |
| kedd | 09:00-17:30 |
| szerda | 09:00-17:30 |
| csütörtök | 09:00-17:30 |
| péntek | 09:00-17:30 |
| szombat | zárva |
| vasárnap | zárva |
