VOLKSWAGEN POLO V 1.2 TSi 90 Trendline BMT 166e km!
2 299 000 Ft
Hirdetés azonosító: cb33yu
- benzin
- 2013
- 1 197 cm³
- 90 LE
- 166 000 km
Autó Néro Kelenföld Kft.
1112 Budapest, XI. Budaörsi út 159/B ? km-reTérkép megnyitása ›
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
(+36) 20/99XXXXX
- benzin
- 2013
- 1 197 cm³
- 90 LE
- 166 000 km
- cb33yu
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
Ha érdekli a kocsi, hívja az eladót!
(+36) 20/99XXXXX
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Jármű ára: | 2 299 000 Ft |
| EUR ár: | € 6 281 |
| EUR árfolyam: | 1 € = 366,04 Ft |
| Alap- és állapotadatok | |
|---|---|
| Gyártási év: | 2013 |
| Első forgalomba helyezés: | Németország, 2013. március |
| Jármű jellege: | használt |
| Kivitel: | ferdehátú |
| Állapot: | normál |
| Hozzáférhetőség: | azonnal elvihető |
| Kilométeróra állása: | 166 000 km |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok: | érvényes magyar okmányokkal |
| Érvényes műszaki: | 2026. november |
| Körny.véd. besorolás: | Euro 6 |
| Teljesítmény-adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag: | benzin |
| Teljesítmény: | 66 kW (90 LE) |
| Forgatónyomaték: | 160 Nm (16,32 mkp) |
| Hengerűrtartalom: | 1 197 cm³ |
| Hengerek száma: | 4 db |
| Motor kialakítása: | soros álló |
| Hajtáslánc | |
|---|---|
| Hajtott kerekek: | első kerék |
| Váltó: | manuális/kézi |
| Fokozatok száma: | 5 fokozat |
| Differenciálzár: | elektronikus differenciálzár (EDS) |
| Tömeg- és vontatási adatok | |
|---|---|
| Saját tömeg: | 1 032 kg |
| Össztömeg: | 1 620 kg |
| Beltér adatai | |
|---|---|
| Ülések száma: | 5 db |
| Csomagtartó: | 280 ℓ |
| Klíma: | manuális klíma |
| Kültér adatai | |
|---|---|
| Ajtók száma: | 5 ajtó |
| Jármű színe: | szürke |
| Fényezés jellege: | metál |
| Fényszóró fajtája: | magasságállítós fényszóró |
| Gumiabroncsok | |
|---|---|
| Nyárigumi mérete: | 185/60 R15 |
| Hátsó nyárigumi: | 185/60 R15 |
| Téligumi mérete: | 185/60 R15 |
| Hátsó téligumi: | 185/60 R15 |
Utastér
légzsákok
- vezetőoldali légzsák
- utasoldali légzsák
- kikapcsolható utasoldali légzsák
- oldallégzsák
első utasülés
- előredönthető ülés
vezetőülés
- ülésmagasság-állítás
hátsó utasülés
- fejtámla
- ISOFIX
Felszereltségek, extrák
kültér
- könnyűfém felni
- pótkerék
szélvédők
- elektromos ablak elöl
- elektromos ablak hátul
- színezett szélvédő
kényelmi
- le-fel állítható kormány
- sebességfüggő szervo
- hűthető kesztyűtartó
műszaki
- ABS (blokkolásgátló)
- fékasszisztens
- ASR (kipörgésgátló)
- ESP (menetstabilizátor)
multimédia
- CD-s autórádió
- AUX csatlakozó
- 4 hangszóró
tájékoztató
- autóbeszámítás
- rendszeresen szervizelt
- keveset futott
- nemdohányzó
beltér
- bőrkormány
tükrök
- motorosan állítható tükör
- fűthető külső tükör
vezetéstámogató rendszerek
- fedélzeti számítógép
- visszagurulás-gátló
- guminyomás-ellenőrző
vagyonvédelem
- centrálzár
- indításgátló (immobiliser)
egyéb információ
- szervizkönyv
Leírás
kiírt árban 1 év garanciával, téli-nyári gumigarnitúra Szervíz információk a dokumentum fülön találhatóak! / AUTÓ NÉRO KELENFÖLD Kft / 20 éves kereskedésünk a XI kerületben, a GAZDAGRÉTI ÚT - BUDAÖRSI ÚT torkolatától 50m-re, a Budaörsi út gazdagréti lakótelep alatti, egyirányú szakaszán található / A hirdetett adatok változó paraméterűek lehetnek. Érdeklődjön telefonon, látogasson el hozzánk! Az adatok tájékoztató jellegűek, a fenti tájékoztatás nem minősül a polgári törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény szerinti ajánlatnak, így nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem. Az eladás jogát a gépkocsira történő foglaló-szerződés megkötéséig fenntartjuk. Készpénzes vétel, értékesítés, lízing: forint (fix) konstrukcióval. Eredetvizsgálat, biztosítás kötés, értékbecslés, autóbeszámítás. Mozgáskorlátozott UTALVÁNY beszámítása (a gépkocsi 5 éves koráig, 102/2011. VI. 29. Kormányrendelet szerint) Várjuk autókereskedésünkben!
Telefonszám: (telefonszám mutatása)
Feltöltött dokumentumok
Autó Néro Kelenföld Kft. telefonszáma
(+36) 20/99XXXXX
Elérhetőségek
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
Telefonszám megmutatása ›
1112 Budapest, XI. Budaörsi út 159/B
Térkép
Nyitvatartás
| máj. 01. | zárva |
| hétfő | 09:00-17:30 |
| kedd | 09:00-17:30 |
| szerda | 09:00-17:30 |
| csütörtök | 09:00-17:30 |
| péntek | 09:00-17:30 |
| szombat | zárva |
| vasárnap | zárva |
