VOLKSWAGEN GOLF VII 1.4 TSI GTE Plug-In-Hybrid DSG
3 799 000 Ft
Hirdetés azonosító: mak3d3
- plug-in hibrid
- 2015
- 1 395 cm³
- 150 LE
- 300 000 km
Autó Néro Kelenföld Kft.
1112 Budapest, XI. Budaörsi út 159/B ? km-reTérkép megnyitása ›
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
(+36) 20/99XXXXX
- plug-in hibrid
- 2015
- 1 395 cm³
- 150 LE
- 300 000 km
- mak3d3
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
Ha érdekli a kocsi, hívja az eladót!
(+36) 20/99XXXXX
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Jármű ára: | 3 799 000 Ft |
| EUR ár: | € 10 379 |
| EUR árfolyam: | 1 € = 366,04 Ft |
| Alap- és állapotadatok | |
|---|---|
| Gyártási év: | 2015 |
| Első forgalomba helyezés: | 2015. május |
| Jármű jellege: | használt |
| Kivitel: | ferdehátú |
| Állapot: | megkímélt |
| Hozzáférhetőség: | azonnal elvihető |
| Kilométeróra állása: | 300 000 km |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok: | érvényes magyar okmányokkal |
| Érvényes műszaki: | 2027. január |
| Körny.véd. besorolás: | Euro 6 |
| Teljesítmény-adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag: | plug-in hibrid (benzin) |
| Teljesítmény: | 110 kW (150 LE) |
| Forgatónyomaték: | 250 Nm (25,49 mkp) |
| Hengerűrtartalom: | 1 395 cm³ |
| Hengerek száma: | 4 db |
| Motor kialakítása: | soros álló |
| Akkumulátor, töltés és hatótáv | |
|---|---|
| Elektromos hatótáv WLTP: | 40 km |
| Elektromos hatótáv NEDC: | 50 km |
| Elektromos hatótáv EPA: | 30 km |
| Akku teljes kapacitás: | 87 kWh |
| Akku felhaszn. kapacitás: | 7 kWh |
| AC töltés teljesítmény: | 3,7 kW |
| AC töltő típusa: | Schuko |
| Hajtáslánc | |
|---|---|
| Hajtott kerekek: | első kerék |
| Váltó: | duplakuplungos automata |
| Fokozatok száma: | 6 fokozat |
| Tömeg- és vontatási adatok | |
|---|---|
| Saját tömeg: | 1 524 kg |
| Össztömeg: | 2 020 kg |
| Beltér adatai | |
|---|---|
| Ülések száma: | 5 db |
| Csomagtartó: | 272 ℓ |
| Klíma: | digitális kétzónás klíma |
| Kültér adatai | |
|---|---|
| Ajtók száma: | 5 ajtó |
| Jármű színe: | szürke |
| Fényezés jellege: | metál |
| Fényszóró fajtája: | magasságállítós fényszóró |
| Fényszóró rendszere: | led |
| Gumiabroncsok | |
|---|---|
| Nyárigumi mérete: | 225/45 R17 |
| Hátsó nyárigumi: | 225/45 R17 |
Utastér
légzsákok
- vezetőoldali légzsák
- utasoldali légzsák
- kikapcsolható utasoldali légzsák
- térdlégzsák
- oldallégzsák
- függönylégzsák
első utasülés
- előredönthető ülés
vezetőülés
- ülésmagasság-állítás
- deréktámasz
- kartámasz
- sportülés
hátsó utasülés
- fejtámla
- ISOFIX
Felszereltségek, extrák
kültér
- könnyűfém felni
szélvédők
- elektromos ablak elöl
- elektromos ablak hátul
- fűthető első szélvédő
- színezett szélvédő
külső fények
- automata fényszórókapcs.
- ködfényszóró
vezetéstámogató rendszerek
- tempomat
- távolságtartó tempomat
- sávtartó rendszer
- tolatóradar
- fedélzeti számítógép
- GPS (navigáció)
- visszagurulás-gátló
- guminyomás-ellenőrző
ablaktörlők
- esőérzékelős ablaktörlő
multimédia
- érintőképernyős monitor
- CD-s autórádió
- MP3 lejátszás
- CD tár
- AUX csatlakozó
- USB csatlakozó
- 8 hangszóró
- Apple CarPlay
- Android Auto
tájékoztató
- autóbeszámítás
- rendszeresen szervizelt
- garázsban tartott
- nemdohányzó
beltér
- bőrkormány
tükrök
- sötétedő belső tükör
- motorosan behajló tükör
- motorosan állítható tükör
- fűthető külső tükör
kényelmi
- le-fel állítható kormány
- sebességfüggő szervo
- multifunkciós kormány
- hűthető kesztyűtartó
műszaki
- start-stop rendszer
- ABS (blokkolásgátló)
- EBD/EBV (fékerő-elosztó)
- fékasszisztens
- ASR (kipörgésgátló)
- ESP (menetstabilizátor)
vagyonvédelem
- centrálzár
- indításgátló (immobiliser)
- riasztó
egyéb információ
- szervizkönyv
Leírás
kiírt árban 1 év garanciával, vezérlés 281e km-nél cserélve, sötétített üvegek, gyári fényezés Szervíz információk a dokumentum fülön találhatóak! / AUTÓ NÉRO KELENFÖLD Kft / 20 éves kereskedésünk a XI kerületben, a GAZDAGRÉTI ÚT - BUDAÖRSI ÚT torkolatától 50m-re, a Budaörsi út gazdagréti lakótelep alatti, egyirányú szakaszán található / A hirdetett adatok változó paraméterűek lehetnek. Érdeklődjön telefonon, látogasson el hozzánk! Az adatok tájékoztató jellegűek, a fenti tájékoztatás nem minősül a polgári törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény szerinti ajánlatnak, így nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem. Az eladás jogát a gépkocsira történő foglaló-szerződés megkötéséig fenntartjuk. Készpénzes vétel, értékesítés, lízing: forint (fix) konstrukcióval. Eredetvizsgálat, biztosítás kötés, értékbecslés, autóbeszámítás. Mozgáskorlátozott UTALVÁNY beszámítása (a gépkocsi 5 éves koráig, 102/2011. VI. 29. Kormányrendelet szerint) Várjuk autókereskedésünkben!
Telefonszám: (telefonszám mutatása)
Feltöltött dokumentumok
Autó Néro Kelenföld Kft. telefonszáma
(+36) 20/99XXXXX
Elérhetőségek
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
Telefonszám megmutatása ›
1112 Budapest, XI. Budaörsi út 159/B
Térkép
Nyitvatartás
| máj. 01. | zárva |
| hétfő | 09:00-17:30 |
| kedd | 09:00-17:30 |
| szerda | 09:00-17:30 |
| csütörtök | 09:00-17:30 |
| péntek | 09:00-17:30 |
| szombat | zárva |
| vasárnap | zárva |
