TOYOTA PRIUS 1.8 HSD Sol NAVI (Automata) kerékpár szállító horog. napfénytető. tetőnapelem!
3 499 000 Ft
Hirdetés azonosító: rt87kb
- hibrid
- 2010
- 1 798 cm³
- 99 LE
- 287 000 km
Autó Néro Kelenföld Kft.
1112 Budapest, XI. Budaörsi út 159/B ? km-reTérkép megnyitása ›
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
(+36) 20/99XXXXX
- hibrid
- 2010
- 1 798 cm³
- 99 LE
- 287 000 km
- rt87kb
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
Ha érdekli a kocsi, hívja az eladót!
(+36) 20/99XXXXX
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Jármű ára: | 3 499 000 Ft |
| EUR ár: | € 9 559 |
| EUR árfolyam: | 1 € = 366,04 Ft |
| Alap- és állapotadatok | |
|---|---|
| Gyártási év: | 2010 |
| Első forgalomba helyezés: | Hollandia, 2010. március |
| Jármű jellege: | használt |
| Kivitel: | ferdehátú |
| Állapot: | megkímélt |
| Hozzáférhetőség: | azonnal elvihető |
| Kilométeróra állása: | 287 000 km |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok: | érvényes magyar okmányokkal |
| Érvényes műszaki: | 2027. április |
| Teljesítmény-adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag: | hibrid (benzin) |
| Teljesítmény: | 73 kW (99 LE) |
| Hengerűrtartalom: | 1 798 cm³ |
| Motor kialakítása: | soros álló |
| Hajtáslánc | |
|---|---|
| Hajtott kerekek: | első kerék |
| Tömeg- és vontatási adatok | |
|---|---|
| Saját tömeg: | 1 445 kg |
| Össztömeg: | 1 805 kg |
| Vonószerkezet: | levehető vonóhorog |
| Beltér adatai | |
|---|---|
| Ülések száma: | 5 db |
| Csomagtartó: | 445 ℓ |
| Klíma: | digitális klíma |
| Kárpit anyaga: | bőr |
| Kültér adatai | |
|---|---|
| Ajtók száma: | 5 ajtó |
| Jármű színe: | ezüst |
| Fényezés jellege: | metál |
| Tető: | lemeztető |
| Tetőablakok: | motoros tetőablak |
| Fényszóró rendszere: | led |
| Gumiabroncsok | |
|---|---|
| Nyárigumi mérete: | 195/65 R15 |
| Hátsó nyárigumi: | 195/65 R15 |
| Téligumi mérete: | 195/65 R15 |
| Hátsó téligumi: | 195/65 R15 |
Utastér
légzsákok
- vezetőoldali légzsák
- utasoldali légzsák
- kikapcsolható utasoldali légzsák
- térdlégzsák
- oldallégzsák
- hátsó oldallégzsák
- függönylégzsák
első utasülés
- előredönthető ülés
vezetőülés
- ülésmagasság-állítás
- deréktámasz
- kartámasz
hátsó utasülés
- fejtámla
- ISOFIX
Felszereltségek, extrák
kültér
- könnyűfém felni
szélvédők
- elektromos ablak elöl
- elektromos ablak hátul
- színezett szélvédő
külső fények
- automata fényszórókapcs.
- ködfényszóró
vezetéstámogató rendszerek
- tempomat
- tolatókamera
- fedélzeti számítógép
- GPS (navigáció)
- HUD (head-up display)
- parkolássegítő
ablaktörlők
- esőérzékelős ablaktörlő
- fényszórómosó
multimédia
- érintőképernyős monitor
- rádió
- MP3 lejátszás
- AUX csatlakozó
- 8 hangszóró
tájékoztató
- autóbeszámítás
- rendszeresen szervizelt
- nemdohányzó
beltér
- bőrkormány
tükrök
- sötétedő belső tükör
- motorosan állítható tükör
- fűthető külső tükör
kényelmi
- le-fel állítható kormány
- sebességfüggő szervo
- multifunkciós kormány
- Bluetooth-os kihangosító
műszaki
- start-stop rendszer
- ABS (blokkolásgátló)
- ASR (kipörgésgátló)
- ESP (menetstabilizátor)
vagyonvédelem
- centrálzár
- indításgátló (immobiliser)
egyéb információ
- szervizkönyv
Leírás
állóhelyzeti klíma, horog csak kerékpár szállításra engedélyezett, téli-nyári gumigarnitúra Szervíz információk a dokumentum fülön találhatóak! / AUTÓ NÉRO KELENFÖLD Kft / 20 éves kereskedésünk a XI kerületben, a GAZDAGRÉTI ÚT - BUDAÖRSI ÚT torkolatától 50m-re, a Budaörsi út gazdagréti lakótelep alatti, egyirányú szakaszán található / A hirdetett adatok változó paraméterűek lehetnek. Érdeklődjön telefonon, látogasson el hozzánk! Az adatok tájékoztató jellegűek, a fenti tájékoztatás nem minősül a polgári törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény szerinti ajánlatnak, így nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem. Az eladás jogát a gépkocsira történő foglaló-szerződés megkötéséig fenntartjuk. Készpénzes vétel, értékesítés, lízing: forint (fix) konstrukcióval. Eredetvizsgálat, biztosítás kötés, értékbecslés, autóbeszámítás. Mozgáskorlátozott UTALVÁNY beszámítása (a gépkocsi 5 éves koráig, 102/2011. VI. 29. Kormányrendelet szerint) Várjuk autókereskedésünkben!
Telefonszám: (telefonszám mutatása)
Feltöltött dokumentumok
Autó Néro Kelenföld Kft. telefonszáma
(+36) 20/99XXXXX
Elérhetőségek
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
Telefonszám megmutatása ›
1112 Budapest, XI. Budaörsi út 159/B
Térkép
Nyitvatartás
| máj. 01. | zárva |
| hétfő | 09:00-17:30 |
| kedd | 09:00-17:30 |
| szerda | 09:00-17:30 |
| csütörtök | 09:00-17:30 |
| péntek | 09:00-17:30 |
| szombat | zárva |
| vasárnap | zárva |
