TOYOTA HIGHLANDER 3.5 V6 Hybrid Limited e-CVT JBL panoráma tető 109e km!
11 999 000 Ft
Hirdetés azonosító: 7xfy4m
- hibrid
- 2017
- 3 456 cm³
- 262 LE
- 100 000 km
Autó Néro Kelenföld Kft.
1112 Budapest, XI. Budaörsi út 159/B ? km-reTérkép megnyitása ›
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
(+36) 20/99XXXXX
- hibrid
- 2017
- 3 456 cm³
- 262 LE
- 100 000 km
- 7xfy4m
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
Ha érdekli a kocsi, hívja az eladót!
(+36) 20/99XXXXX
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Jármű ára: | 11 999 000 Ft |
| EUR ár: | € 32 781 |
| EUR árfolyam: | 1 € = 366,04 Ft |
| Alap- és állapotadatok | |
|---|---|
| Gyártási év: | 2017 |
| Első forgalomba helyezés: | Németország, 2017. január |
| Jármű jellege: | használt |
| Kivitel: | terepjáró (4x4) |
| Állapot: | megkímélt |
| Hozzáférhetőség: | azonnal elvihető |
| Kilométeróra állása: | 100 000 km |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok: | érvényes magyar okmányokkal |
| Érvényes műszaki: | 2027. május |
| Teljesítmény-adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag: | hibrid (benzin) |
| Teljesítmény: | 193 kW (262 LE) |
| Hengerűrtartalom: | 3 456 cm³ |
| Motor kialakítása: | V |
| Hajtáslánc | |
|---|---|
| Hajtott kerekek: | összkerék |
| Tömeg- és vontatási adatok | |
|---|---|
| Saját tömeg: | 2 250 kg |
| Össztömeg: | 2 840 kg |
| Beltér adatai | |
|---|---|
| Ülések száma: | 7 db |
| Klíma: | digitális többzónás klíma |
| Kárpit anyaga: | bőr |
| Kültér adatai | |
|---|---|
| Ajtók száma: | 5 ajtó |
| Jármű színe: | fehér |
| Fényezés jellege: | metál |
| Tető: | panoráma üvegtető |
| Tetőablakok: | motoros tetőablak |
| Fényszóró rendszere: | bi-xenon |
| Gumiabroncsok | |
|---|---|
| Nyárigumi mérete: | 245/55 R19 |
| Hátsó nyárigumi: | 245/55 R19 |
Utastér
légzsákok
- vezetőoldali légzsák
- utasoldali légzsák
- kikapcsolható utasoldali légzsák
- térdlégzsák
- oldallégzsák
- hátsó oldallégzsák
- függönylégzsák
első utasülés
- motorosan állítható ülés
- előredönthető ülés
vezetőülés
- memóriás ülés
- ülésmagasság-állítás
- motorosan állítható ülés
- deréktámasz
- kartámasz
- ülésfűtés
- ülésszellőztetés
hátsó utasülés
- fejtámla
- ISOFIX
Felszereltségek, extrák
kültér
- könnyűfém felni
- automata csomagtérajtó
- tetőcsomagtartó
szélvédők
- elektromos ablak elöl
- elektromos ablak hátul
- színezett szélvédő
külső fények
- automata fényszórókapcs.
- ködfényszóró
vezetéstámogató rendszerek
- tempomat
- távolságtartó tempomat
- ráfutás-érzékelő
- automata vészfék
- holttérfigyelő
- sávtartó rendszer
- tolatóradar
- tolatókamera
- 360° kamera
- fedélzeti számítógép
- visszagurulás-gátló
- guminyomás-ellenőrző
ablaktörlők
- esőérzékelős ablaktörlő
multimédia
- rádió
- CD-s autórádió
- memóriakártya-olvasó
- AUX csatlakozó
- USB csatlakozó
- 8 hangszóró
- HiFi
- távirányító kormányon
tájékoztató
- autóbeszámítás
- rendszeresen szervizelt
- keveset futott
- nemdohányzó
beltér
- bőrkormány
tükrök
- sötétedő belső tükör
- motorosan állítható tükör
- fűthető külső tükör
kényelmi
- le-fel állítható kormány
- szervokormány
- multifunkciós kormány
- fűthető kormány
- Bluetooth-os kihangosító
műszaki
- start-stop rendszer
- ABS (blokkolásgátló)
- ASR (kipörgésgátló)
- ESP (menetstabilizátor)
vagyonvédelem
- centrálzár
- kulcsnélküli indítás
- indításgátló (immobiliser)
- riasztó
- kulcsnélküli nyitás
egyéb információ
- szervizkönyv
Leírás
európai piacra gyártott, Németországban forgalomba helyezett és másfél évesen onnan behozott ritkaság gyöngyházmetál fényezéssel JBL hifivel rengeteg extrával Szervíz információk a dokumentum fülön találhatóak! / AUTÓ NÉRO KELENFÖLD Kft / 20 éves kereskedésünk a XI kerületben, a GAZDAGRÉTI ÚT - BUDAÖRSI ÚT torkolatától 50m-re, a Budaörsi út gazdagréti lakótelep alatti, egyirányú szakaszán található / A hirdetett adatok változó paraméterűek lehetnek. Érdeklődjön telefonon, látogasson el hozzánk! Az adatok tájékoztató jellegűek, a fenti tájékoztatás nem minősül a polgári törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény szerinti ajánlatnak, így nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem. Az eladás jogát a gépkocsira történő foglaló-szerződés megkötéséig fenntartjuk. Készpénzes vétel, értékesítés, lízing: forint (fix) konstrukcióval. Eredetvizsgálat, biztosítás kötés, értékbecslés, autóbeszámítás. Mozgáskorlátozott UTALVÁNY beszámítása (a gépkocsi 5 éves koráig, 102/2011. VI. 29. Kormányrendelet szerint) Várjuk autókereskedésünkben!
Telefonszám: (telefonszám mutatása)
Feltöltött dokumentumok
Autó Néro Kelenföld Kft. telefonszáma
(+36) 20/99XXXXX
Elérhetőségek
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
Telefonszám megmutatása ›
1112 Budapest, XI. Budaörsi út 159/B
Térkép
Nyitvatartás
| máj. 01. | zárva |
| hétfő | 09:00-17:30 |
| kedd | 09:00-17:30 |
| szerda | 09:00-17:30 |
| csütörtök | 09:00-17:30 |
| péntek | 09:00-17:30 |
| szombat | zárva |
| vasárnap | zárva |
