SUZUKI IGNIS 1.3 DDiS GLX AC vonóhorog mo-i 188e km!
799 000 Ft
Hirdetés azonosító: uupw38
- dízel
- 2006
- 1 248 cm³
- 69 LE
- 188 000 km
Autó Néro Kelenföld Kft.
1112 Budapest, XI. Budaörsi út 159/B ? km-reTérkép megnyitása ›
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
(+36) 20/99XXXXX
- dízel
- 2006
- 1 248 cm³
- 69 LE
- 188 000 km
- uupw38
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
Ha érdekli a kocsi, hívja az eladót!
(+36) 20/99XXXXX
| Ár, költségek | |
|---|---|
| Jármű ára: | 799 000 Ft |
| EUR ár: | € 2 192 |
| EUR árfolyam: | 1 € = 364,44 Ft |
| Alap- és állapotadatok | |
|---|---|
| Gyártási év: | 2006 |
| Első forgalomba helyezés: | Magyarország, 2006. június |
| Jármű jellege: | használt |
| Kivitel: | ferdehátú |
| Állapot: | normál |
| Kilométeróra állása: | 188 000 km |
| Okmányok | |
|---|---|
| Okmányok: | érvényes magyar okmányokkal |
| Érvényes műszaki: | 2028. március |
| Körny.véd. besorolás: | Euro 4 |
| Teljesítmény-adatok | |
|---|---|
| Üzemanyag: | dízel |
| Teljesítmény: | 51 kW (69 LE) |
| Forgatónyomaték: | 170 Nm (17,34 mkp) |
| Hengerűrtartalom: | 1 248 cm³ |
| Hengerek száma: | 4 db |
| Motor kialakítása: | soros álló |
| Hajtáslánc | |
|---|---|
| Hajtott kerekek: | első kerék |
| Váltó: | manuális/kézi |
| Fokozatok száma: | 5 fokozat |
| Tömeg- és vontatási adatok | |
|---|---|
| Saját tömeg: | 1 020 kg |
| Össztömeg: | 1 480 kg |
| Vonószerkezet: | vonóhorog |
| Beltér adatai | |
|---|---|
| Ülések száma: | 5 db |
| Csomagtartó: | 236 ℓ |
| Klíma: | manuális klíma |
| Kültér adatai | |
|---|---|
| Ajtók száma: | 5 ajtó |
| Jármű színe: | fehér |
| Fényszóró fajtája: | magasságállítós fényszóró |
| Gumiabroncsok | |
|---|---|
| Nyárigumi mérete: | 165/70 R14 |
| Hátsó nyárigumi: | 165/70 R14 |
| Téligumi mérete: | 165/70 R14 |
| Hátsó téligumi: | 165/70 R14 |
Utastér
légzsákok
- vezetőoldali légzsák
- utasoldali légzsák
hátsó utasülés
- fejtámla
első utasülés
- előredönthető ülés
Felszereltségek, extrák
- pótkerék
- tetőcsomagtartó
- elektromos ablak elöl
- színezett szélvédő
- motorosan állítható tükör
- fűthető külső tükör
- szervokormány
- ABS (blokkolásgátló)
- centrálzár
- indításgátló (immobiliser)
- CD-s autórádió
- 6 hangszóró
- újkorától magyarországi
- szervizkönyv
- autóbeszámítás
- rendszeresen szervizelt
- frissen szervizelt
- keveset futott
- nemdohányzó
Leírás
hagyatékból, vontatás: 800/350 kg, klíma nem kapcsol, vezérlés 182e km-nél cserélve, friss olajcsere Szervíz információk a dokumentum fülön találhatóak! / AUTÓ NÉRO KELENFÖLD Kft / 20 éves kereskedésünk a XI kerületben, a GAZDAGRÉTI ÚT - BUDAÖRSI ÚT torkolatától 50m-re, a Budaörsi út gazdagréti lakótelep alatti, egyirányú szakaszán található / A hirdetett adatok változó paraméterűek lehetnek. Érdeklődjön telefonon, látogasson el hozzánk! Az adatok tájékoztató jellegűek, a fenti tájékoztatás nem minősül a polgári törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény szerinti ajánlatnak, így nem fűződik hozzá ajánlati kötöttség sem. Az eladás jogát a gépkocsira történő foglaló-szerződés megkötéséig fenntartjuk. Készpénzes vétel, értékesítés, lízing: forint (fix) konstrukcióval. Eredetvizsgálat, biztosítás kötés, értékbecslés, autóbeszámítás. Mozgáskorlátozott UTALVÁNY beszámítása (a gépkocsi 5 éves koráig, 102/2011. VI. 29. Kormányrendelet szerint) Várjuk autókereskedésünkben!
Telefonszám: (telefonszám mutatása)
Feltöltött dokumentumok
Autó Néro Kelenföld Kft. telefonszáma
(+36) 20/99XXXXX
Elérhetőségek
Most zárva. Nyitás: 2026. 05. 04. 9:00
Telefonszám megmutatása ›
1112 Budapest, XI. Budaörsi út 159/B
Térkép
Nyitvatartás
| máj. 01. | zárva |
| hétfő | 09:00-17:30 |
| kedd | 09:00-17:30 |
| szerda | 09:00-17:30 |
| csütörtök | 09:00-17:30 |
| péntek | 09:00-17:30 |
| szombat | zárva |
| vasárnap | zárva |
